poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Dzisiaj 2 przesyłki :)

Dzisiaj dwie przesyłki.
1. Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu.
Zarząd Dróg Miejskich działa w Poznaniu już od ponad 40 lat. Na przestrzeni tego okresu wielokrotnie zmieniała się nazwa, jednostka podlegała także wielu różnym organom, ale od samego początku pełniła funkcję administratora i zarządcy poznańskich dróg, a także inwestora w zakresie budowy i modernizacji sieci ulicznej.
4 grudnia 1962 powstaje Zarząd Dróg, Mostów i Zieleni podległy Prezydium Rady Narodowej Miasta Poznania (Uchwała nr 41/405/62 PRN z 11 listopada 1962 roku)
1974 utworzony zostaje Zarząd Dróg i Mostów podległy Prezydentowi Miasta Poznania
1989 powstaje Wojewódzka Dyrekcja Dróg Miejskich podległa Wojewodzie Poznańskiemu
1994 WDDM zostaje przekształcona w Zarząd Dróg Miejskich
W przesyłce:
- list
- 2 odblaski
- 4 baloniki
- długopis kwiatek
- smycz z miejscem na identyfikator
Dziękuje 
2. UM Karpacz.
Karpacz – miasto w województwie dolnośląskim, w powiecie jeleniogórskim. Położone w Sudetach Zachodnich, w dolinie rzeki Łomnicy.
Karpacz zaliczany jest do znanych ośrodków turystycznych w Karkonoszach. Prócz popularnych tu możliwości zimowej turystyki sportowej, oferuje bogaty wachlarz turystyki górskiej, krajobrazowej. Posiada zasobną bazę noclegową (ok. 11 tys. miejsc noclegowych) i restauracyjno-wyżywieniową.
Wielką atrakcją Karpacza są pobliskie Karkonosze z najwyższym szczytem Sudetów – Śnieżką. Znajduje się tu również Muzeum Sportu i Turystyki. Od września 2003 organizowany jest międzynarodowy marszobieg „Lawina” na trasie Śnieżka – schronisko Samotnia.
W przesyłce:
- 2 duże magnesy
- 2 małe magnesy
- 2 naklejki z herbem
- 2 smycze
- 2 kolorowanki
- 5 baloników
- 2 informatory turystyczne
- broszurki
Dziękuje 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz